Oficialiai pristatytas „Nothing Phone (2)” telefonas: blizgus dizainas, modernus procesorius ir didesnė kaina
Technologijų bendrovė „Nothing” oficialiai pristatė savo naują išmanųjį telefoną „Nothing Phone (2)”. Tai antrasis bendrovės išmanusis telefonas, o naujasis įrenginys gali pasigirti patobulintomis funkcijomis ir didesne kaina nei jo pirmtakas.
Kas įdomaus?
Viena iš reikšmingų funkcijų, likusių iš pirmtako, yra unikalus „Glyphs” foninis apšvietimas, kuris apšviečia permatomą išmaniojo telefono nugarėlę. Dabar jį sudaro ne 12, o 33 šviesos diodai ir jis suteikia papildomų funkcijų.
Dabar foninis apšvietimas gali ne tik informuoti naudotojus apie skambučius ir baterijos būseną, bet ir nurodyti garsumo lygį bei įvairius išmaniojo telefono nustatymus. Telefonas taip pat siūlo daugiau foninio apšvietimo animacijų, todėl naudotojai gali pritaikyti įvairių programėlių pranešimus.
Techninė įranga
Telefone „Nothing Phone (2)” naudojama „Qualcomm” flagmano „Snapdragon 8+ Gen 1” platforma, kuri yra gerokai patobulinta, palyginti su ankstesniame modelyje naudotu vidutinės klasės lustu „Snapdragon 778G+”.
Naująjį išmanųjį telefoną papildo 8 arba 12 GB operatyviosios atminties ir siūloma 128 GB, 256 GB arba 512 GB vidinė atmintis.
Įdomu! Nothing bendrovė daug dėmesio skyrė programinės įrangos komponentui tobulinti, naudodama operacinę sistemą Nothing OS 2, kuri suteikia naudotojams plačias pritaikymo galimybes.
Ekranas
Telefonas (2) turi didesnį ir ryškesnį ekraną nei jo pirmtakas – 6,7 colių LTPO OLED ekraną, kurio raiška 2412 x 1080 taškų. Įprastas ekrano ryškumas yra 1000 cd/m2, o didžiausias ryškumas – iki 1600 cd/m2. Vartotojai gali dinamiškai reguliuoti ekrano dažnį nuo 1 Hz iki 120 Hz, o jutiklinis sluoksnis veikia 240 Hz dažniu.
Išmaniajame telefone naudojamas „Corning Gorilla Glass” stiklas, kuris taip pat apsaugo užapvalintus galinio skydelio kraštus.
Akumuliatorius ir fotoaparatai
Telefone įrengta 4700 mAh talpos baterija, palaikanti 33 W laidinį įkrovimą, 15 W belaidį įkrovimą ir 5 W atvirkštinį belaidį įkrovimą.
Kamerų sistema taip pat gerokai patobulinta. Pagrindinėje kameroje naudojamas „Sony IMX890” vaizdo jutiklis su 50 megapikselių skiriamąja geba ir 1 mikrono pikselių raiška. Kartu su juo naudojama optika, kurios diafragma yra ƒ/1,88. Pagrindinė prietaiso kamera yra plačiakampė su „Samsung JN1” jutikliu, kurio skiriamoji geba 50 MP, matymo kampas 114 laipsnių, o diafragma ƒ/2,2.
Išmanusis telefonas palaiko 4K vaizdo įrašymą 60 kadrų per sekundę sparta ir sulėtintą filmavimą 480 kadrų per sekundę sparta.
Galinės kameros išlaikė ankstesnio modelio 50 MP raišką, o priekinė telefono (2) kamera gali pasigirti dvigubai didesne raiška. Joje įrengtas „Sony IMX615” jutiklis su 32 MP raiška ir ƒ/2,45 diafragma. Be to, priekinė kamera iš viršutinio kairiojo ekrano kampo perkelta į skylę ekrano viršuje viduryje.
Kaina
Patekimas į JAV išmaniųjų telefonų rinką žymi svarbų „Nothing” etapą, ir Nothing Phone (2) bus galima oficialiai įsigyti šioje šalyje. Bazinė išmaniojo telefono versija su 8 GB RAM ir 128 GB atminties kainuos 599 JAV dolerius arba 649 eurus Europoje.
Mažmeninė prekyba prasidės liepos 13 d., o užsakymai internetu bus siunčiami nuo liepos 17 d.
Palikti komentarą
Peržiūrėti komentarus